DOMINTELL + BTicino LightTech a Axolute.
 

Taliansky dizajn a belgická kvalita.

 

Hliník, plast, drevo...

  Domintell Axolute W

  Tlačidlá - biela

 • Viac...

  Domintell Axolute - biela

  Domitell programovateľné 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá v Axolute rámčeku s podsvietením vo farbe biela. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Programovateľné tlačidlá v tomto dizajne dopĺňajú aj senzory - IR prijímač a detektor pohybu.

  Domintell AXOLUTE W
 • Domintell Axolute LG

  Tlačidlá - strieborná

 • Viac...

  Domintell Axolute - strieborná

  Domitell programovateľné 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá v Axolute rámčeku s podsvietením vo farbe strieborná. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Programovateľné tlačidlá v tomto dizajne dopĺňajú aj senzory - IR prijímač a detektor pohybu.

  Domintell AXOLUTE LG
 • Domintell LightTech

  Tlačidlá - biela 

 • Viac...

  Domintell LightTech - biela

  Domitell programovateľné hliníkové 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá v LighTech hliníkovom rámčeku s podsvietením vo farbe biela. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Programovateľné tlačidlá v tomto dizajne dopĺňajú aj senzory - IR prijímač a detektor pohybu.

  Domintell LIGHT TECH W
 • Domintell LightTech

  Tlačidlá - strieborná

 • Viac...

  Domintell LightTech - strieborná

  Domitell programovateľné 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá v LighTech hliníkovom rámčeku s podsvietením, v prevedení hliník. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Programovateľné tlačidlá v tomto dizajne dopĺňajú aj senzory - IR prijímač a detektor pohybu.

  Domintell LIGHT TECH LG
 • Domintell LCD displeje

  LCD dotykové displeje

 • Viac...

  Domintell LCD dotykové displeje

  Domintell LCD dotykové displeje v BTicino Axolute a LightTech rámčekoch, vo farbách biela, strieborná a hliník. Displeje slúžia na ovládanie zariadení v dome (svetlá, žalúzie, brány...), ovládanie vykurovania a chladenia a ovládanie multiaudia. Je možné ich naprogramovať ako 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá, pričom sa plocha displeja rozdelí na potrebný počet "políčok". Ikony a texty pod nimi, reprezentujúce jednotlivé zariadenia, sa menia pri zmene stavu zariadenia (zapnutý/vypnutý a pod.).

  Domintell Axolute LCD displeje

Axolute BTicino dizajn

Hranaté alebo oblé tvary Najpredávanejšie dizajny Domintell tlačidiel s rámčekami Axolute BTicino. Rámčeky môžu mať hranatý alebo oblý tvar, ich široká paleta umožňuje výber z viacerých materiálov (plast, drevo, kov...) a farieb. S rámčekami Axolute sú kompatibilné 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá Domintell a tiež LCD dotykový displej Domintell. Sú určené na ovládanie všetkých zariadení v dome (svetlá, žalúzie, brány, odsávače...), vrátane vykurovania, chladenia a multiaudia. Zmena podsvietenia tlačidiel indikuje stav zapnutý/vypnutý, jej intenzita je softvérovo nastaviteľná a môže sa meniť napr. na súmraku a svitaní.

 

Programovateľné tlačidlá možno vhodne doplniť rôznymi elektrickými, PC a TV zásuvkami v Axolute rámčekoch, alebo rôzne kombinovať s mechanickými tlačidlami v rovnakom dizajne.

Light Tech BTicino

Kvalitné hliníkové tlačidlá Nenápadný dizajn sa v týchto celohliníkových tlačidlách snúbi s ich vysokou odolnosťou. V ponuke sú ako 1-, 2-, 4- a 6-talčidlá Domintell a tiež LCD dotykový displej Domintell.

 

Programovateľné tlačidlá možno vhodne doplniť rôznymi elektrickými, PC a TV zásuvkami v LighTech hliníkových rámčekoch, alebo rôzne kombinovať s mechanickými tlačidlami v rovnakom dizajne.

Lacnejšie riešenie

BTicino mechanické tlačidlá Mechanické tlačidlá BTicino v rámčekoch Axolute alebo LightTech je možné použiť ako lacnejšiu verziu do technických miestností, garáží, pivníc alebo v peknom dizajne hoc aj do celého domu. Kombináciou programovateľných a mechanických tlačidiel tak ostáva zachovaný jednotný dizajn v celom dome. Tlačidlá sa pripájajú k Domintell systému cez digitálne vstupy, ktoré je možné skryť buď do montážnej krabice tlačidiel alebo do rozvádzača. 

LCD displej v Axolute

LCD farebné dotykové displeje s rámčekami BTicino AXOLUTE. Slúžia na ovládanie osvetlenia (vrátane stmievania a DMX), žalúzií, brán... ale majú aj teplotné menu a je možné nimi ovládať multiaudio. Dotykové displeje možno naprogramovať ako 1-, 2-, 4- alebo 6-tlačidlo, pričom texty a obrázky /ikony/ sú editovateľné. Zmena stavu sa následne prejaví zmenou ikony i textu (napr. rozsvietené / zhasnuté). Obrazovku chránia šetriče obrazoviek umožňujúce vkladať ľubovoľné obrázky (prednastavené sú hodiny s aktuálnym časom).