DIAMETRAL - luxusný dizajn z Rakúska.
 

Originálne rámčeky s Domintell tlačidlami.

 

Zlato, striebro, Swarowski, karbón a listy...

  Domintell DIAMETRAL

  ELDORADO 

 • Viac...

  Domintell DIAMETRAL - ELDORADO

  Diametral sklenené rámčeky Eldorado majú pod skleneným povrchom vložené skutočné kúsky zlata.  Priezračné sklo dáva vyniknúť ligotajúcim sa kontúram zlata.

  Diametral ZLATO
 • Domintell DIAMETRAL

  SILVERLOUNGE  

 • Viac...

  Domintell DIAMETRAL - SILVERLOUNGE

  Diametral sklenené rámčeky Silverlounge sú vyrobené technikou ručného vrstvenia bieleho hliníku. Cez priezrčné sklo upútavajú krásnym trojdimenzionálnym studeným strieborným vzhľadom.

  Diametral STRIEBRO
 • Domintell DIAMETRAL

  CRYSTAL  

 • Viac...

  Domintell DIAMETRAL - CRYSTAL

  Diametral ručne vyrobené rámčeky so Swarovski kryštálmi. Rámčeky obsahujú viac ako 600 prezízne vypracovaných kúskov kryštálov a sú k dispozícii v 15 rôznych farbách.

  Diametral SWAROVSKI
 • Domintell DIAMETRAL

  CARBONFIBRE  

 • Viac...

  Domintell DIAMETRAL - CARBONFIBRE

  Diametral rámčeky vyrobené z vysokokvalitných tmavo-čiernych karbónových vlákien. Tiene a lesk týchto vlákien vyniknú pod hladkým skleneným povrchom.

  Diametral KARBÓN
 • Domintell DIAMETRAL

  AUTUMNDREAM 

 • Viac...

  Domintell DIAMETRAL - AUTUMNDREAM

  Diametral sklenené rámčeky vyrobené zo starostlivo vybraných prírodných listov stromov, pôsobia jemne a romanticky. K dispozícii v "zlatom" a "striebornom" vzhľade. 

  Diametral LIST

Diametral nádhera

 

Každý kus je originál Diametral sklenené rámčeky, z dielne rakúskych dizajnérov, sú predstaviteľom jemnej ručnej práce a preto je každý jeden kus originálom. Luxusné materiály ako zlato, Swarovski kryštály, karbónové vlákna, biely hliník či jesenné listy uložené v priezračnom skle, upútajú nádherným leskom a precíznymi kontúrami.

 

Do komfortných rámčekov môžu byť inštalované klasické mechanické tlačidlá, ale i vybrané Domintell ovládače a LCD dotykové displeje.

Diametral + Domintell

Diametral nádherné rámčeky elegantne lemujú programovateľné tlačidlá a LCD dotykové displeje Domintell. Inteligentný dom tak môže byť nielen účelný, ale aj elegantný či priam luxusný, spĺňajúc najnáročnejšie kritériá dizajnu a estetiky.

 

LCD dotykové displeje slúžia na ovládanie osvetlenia (vrátane stmievania a DMX), žalúzií, brán... ale majú aj teplotné menu a je možné nimi ovládať multiaudio. Dotykové displeje možno naprogramovať ako 1-, 2-, 4- alebo 6-tlačidlo, pričom texty a obrázky /ikony/ sú editovateľné. Zmena stavu sa následne prejaví zmenou ikony i textu (napr. rozsvietené / zhasnuté). Obrazovku chránia šetriče obrazoviek umožňujúce vkladať ľubovoľné obrázky (prednastavené sú hodiny s aktuálnym časom).