DOMINTELL Classic, ECO line, RAINBOW a CUBE.
 

Originál dizajny tlačidiel a rámčekov výrobcu Domintell.

 

3 odtiene dizajnu DOMINTELL

  Domintell Classic - W

  Tlačidlá - biela

 • Viac...

  Domintell Classic - biela

  Domitell 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá s podsvietením v plastovom prevedení, vo farbe biela. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Domintell BIELY
 • Domintell Classic - LG

  Tlačidlá - strieborná

 • Viac...

  Domintell Classic - strieborná

  Domitell 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá s podsvietením v plastovom prevedení, vo farbe strieborná. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Domintell STRIEBORNÝ
 • Domintell Classic - DG

  Tlačidlá - antracit

 • Viac...

  Domintell Classic - antracit

  Domitell 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá s podsvietením v plastovom prevedení, vo farbe antracit. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Domintell ANTRACIT
 • Domintell LCD displej

  LCD dotykový displej

 • Viac...

  Domintell Classic - LCD dotykový displej

  Domintell LCD dotykové displeje v plastovom prevedení vo farbách biela, strieborná a antracit. Displeje slúžia na ovládanie zariadení v dome (svetlá, žalúzie, brány...), ovládanie vykurovania a chladenia a ovládanie multiaudia. Je možné ich naprogramovať ako 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá, pričom sa plocha displeja rozdelí na potrebný počet "políčok". Ikony a texty pod nimi, reprezentujúce jednotlivé zariadenia, sa menia pri zmene stavu zariadenia (zapnutý/vypnutý a pod.).

  Domintell LCD displej
 • Domintell IR, PIR

  Senzory, snímače

 • Viac...

  Domintell Classic - IR prijímač a detektor pohybu

  Domintell dizajn interiérových snímačov - IR prijímača a detektoru pohybu - v plastovom prevedení, vo farbách biela, strieborná a antracit. Vhodne dopĺňajú tlačidlá v dizajne Domintell.

  Domintell senzory

Rainbow - dúha v skle

Nový sklenený dizajn z dielne Domintell Dotykové programovateľné 4-tlačidlá v modernom sklenenom prevedení - vo farbe biela alebo čierna. Podsvietenie tlačidiel je možné nastaviť na ľubovoľnú farbu a tiež nastaviť jej intenzitu v závislosti na astronomickom čase (napr. v noci budú svietiť tlemene, aby nerušili užívateľov). Okrem dekoračného efektu slúži podsvietenie aj na indikáciu zmeny stavu zariadenia (napr. zapnutý/vypnutý = červená/modrá).

Novinka - na trhu sú už aj nové typy 6- a 2-tlačidlá a LCD dotykové displeje !

 

Katalógový list
(jpg)

ECO line tlačidlá

Jednoduchý a praktický dizajn Jednoduché ale účelné programovateľné 1-, 2- a 4-tlačidlá v plastovom bielom prevední slúžia na ovládanie svetiel, žalúzií či brán... Intenzitu červeného podsvietenia je možné softvérovo nastaviť podľa priania užívateľov - napríklad inak cez deň a inak v noci. Červené podsvietenie indikuje stav "zapnutý".

 

Výhodou tlačidiel ECO line je možnosť ich doplnenia v interiéri aj o ďalšie komponenty ako elektrické zásuvky na 230V, TV a PC zásuvky v rovnakom dizajne.

 

Katalógový list
(jpg)

Cube dizajn

Farebný svet kociek Novinka medzi Domintell programovateľnými tlačidlami Cube dizajn - v prvej fáze k dispozícii vo verziách ako 3- alebo 6-tlačidlo v BTicino rámčekoch. Do budúcna sú plánované aj verzie 1-, 2- a 4-tlačidiel. Podsvietenie tlačidiel LED-kami v 8 rôznych voliteľných farbách s možnosťou ich stmievania. Tlačidlá slúžia na ovládanie všetkých zariadení v dome (svetlá, žalúzie, brány...).

 

Výhodou tlačidiel Cube je možnosť ich doplnenia v interiéri aj o ďalšie komponenty ako elektrické zásuvky, PC, TV a audio zásuvky v rovankom dizajne.

 

Pripravujeme
(jpg)

LCD displej Domintell

LCD farebné dotykové displeje v dizajne Domintell Clasic - v ponuke v 3 odtieňoch. Slúžia na ovládanie osvetlenia (vrátane stmievania a DMX), žalúzií, brán... ale majú aj teplotné menu a je možné nimi ovládať multiaudio. Dotykové displeje možno naprogramovať ako 1-, 2-, 4- alebo 6-tlačidlo, pričom texty a obrázky /ikony/ sú editovateľné. Zmena stavu sa následne prejaví zmenou ikony i textu (napr. rozsvietené / zhasnuté). Obrazovku chránia šetriče obrazoviek umožňujúce vkladať ľubovoľné obrázky (prednastavené sú hodiny s aktuálnym časom).