GEWISS CHORUS.
 

Ovládajte Domintell elegantnými tlačidlami z prírodných materiálov.

 

Koža, drevo, sklo, kov či plast...

  GEWISS CHORUS

  LUX 

 • Viac...

  GEWISS CHORUS - LUX

  LUX je navrhnutý v čistých líniách a technologickom vzhľade, vytvárajúc skutočne rafinovaný tvar. Kovové časti ešte viac zvýrazňujú  elegantný vzhľad, meniac miestnosť na privilegované miesto, divadlo moderného dizajnu.

  LUX International - rámčeky z imitácií prírodných materiálov

  Gewiss LUX
 • GEWISS CHORUS

   ART 

 • Viac...

  GEWISS CHORUS - ART

  ART - to je originalita, kreatívny dotyk... Oválny tvar rámčeka kontrastuje s hranatým vnútrom tlačidiel a zjemňuje celkový obrys. Celkový rozmer je väčší ako býva obvyklé a tým upúta hneď pozornosť. Čím viac ho pozorujete, tým viac vás inšpiruje a vy môžete dať každej izbe osobitý ráz.

  Gewiss ART
 • GEWISS CHORUS

  ONE 

 • Viac...

  GEWISS CHORUS - ONE

  ONE - jeho jednoduchý tvar a jasný profil dáva tlačidlám mladistvý vzhľad, neformálny rámček vhodný do ľubovoľnej miestnosti. ONE zapadá kdekoľvek, nielen do tradičných priestorov a vždy vyzerá perfektne.

  ONE International - rámčeky z imitácií prírodných materiálov.

  Gewiss ONE
 • GEWISS CHORUS

  Materiály 

 • Viac...

  GEWISS CHORUSS - materiály

  koža (čierna, biela, bordová), drevo(javor, wenge, čerešňa) , kov (chróm, zlato), sklo (ľad, akvamarín, okrová), techno-kameň (láva, piesok, mesiac), technopolyméry (mliečna biela, čierna, titánová, bridlica)

  International verzie - používajú imitácie prírodných materiálov

  Gewiss CHORUS
 • GEWISS CHORUSS

  Modulárnosť

 • Viac...

  GEWISS CHORUSS - modulárnosť

  Tlačidlá - 3 voliteľné farby (biela, čierna, titán), 4 voliteľné šírky (1/2, 1, 2, 3-modulová šírka).

  Rámčeky - jedno-, dvoj-, troj- a štvor-rámčeky, v horizontálnej alebo vertikálnej polohe

  Doplnky - elektrické zásuvky, PC, TV a audio zásuvky

  Gewiss CHORUS

Gewiss elegancia

Navrhnutý, aby ste mohli tvoriť Chorus to je štýl,  to je sviežosť tvarov. Sloboda v experimentovaní a objavovaní ako žiť doma najlepším spôsobom. Chorus tlačidlá dokážu ozdobiť každú miestnosť a naplniť všetky potreby užívateľov v oblasti bezpečnosti, praktickosti a dizajnu. Gewiss Chorus rámčeky z prírodných materiálov sú navrhnuté v troch rôznych kolekciách - Lux, Art a One, pričom kolekcie Lux a One ponúkajú aj lacnejšiu verziu International (rámčeky z imitácií prírodných materiálov).

 

Rámčeky - široká ponuka farieb a materiálov rámčekov - prírodné materiály koža, drevo, sklo, kov a v kolekciách International verné imitácie týchto materiálov. Škálu prírodných materiálov dopĺňajú technopolyméry v rôznych farbách, ktoré ozdobia najmä moderné priestory. Modularita rámčekov umožňuje výber z jedno-, dvoj-, troj- a štvor-rámčekov v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

 

Tlačidlá - v troch voliteľných farbách (biela, čierna, titán) možno kreatívne kombinovať s rámčekami. Pre funkcie, ktoré používate často môžete voliť široké tlačidlá alebo môžete využiť priestor vložením úzkych tlačidiel (voľba 4 veľkostí - 1/2, 1, 2, 3-modulové).

 

GEWISS
(pdf)

Doplnky

Praktické kombinácie Výhodou tlačidiel talianskeho dizajnu Gewiss je možnosť doplniť ich aj o ďalšie komponenty ako elektrické zásuvky, PC, TV a audio zásuvky. Týmto sa stáva celý interiér zjednotený a zladený.

Gewiss v Domintell dome

Štýlové mechanické tlačidlá Gewiss Chorus je možné priamo pripojiť k Domintell systému pomocou digitálnych vstupov. Tlačidlá sa týmto stávajú plnohodnotnými ovládačmi v Domintell dome - slúžia na ovládanie svetiel, žalúzií, brán atď.

 

Mechanické tlačidlá Gewiss Choruss možno vhodne kombinovať s Domintell LCD farebnými dotykovými displejmi v rovnakom dizajne  - v ponuke vo všetkých materiáloch a odtieňoch. Slúžia na ovládanie osvetlenia (vrátane stmievania a DMX), žalúzií, brán... ale majú aj teplotné menu a je možné nimi ovládať multiaudio. Dotykové displeje možno naprogramovať ako 1-, 2-, 4- alebo 6-tlačidlo, pričom texty a obrázky /ikony/ sú editovateľné. Zmena stavu sa následne prejaví zmenou ikony i textu (napr. rozsvietené / zhasnuté). Obrazovku chránia šetriče obrazoviek umožňujúce vkladať ľubovoľné obrázky (prednastavené sú hodiny s aktuálnym časom).