Nerez, nikel, mosadz, bronz... Lithoss - unikáty z Belgicka.
 

Decentné tvary, kvalitné materiály, intímne podsvietenie.

 

Elegancia pre náročných

  Domintell Lithoss

  Nerez, Mosadz 

 • Viac...

  Domintell Lithoss - Nerez, Mosadz

  Nerez - jemné brúsená nerezová oceľ dáva tlačidlám distingvovaný vzhľad. Leštený vonkajší povrch zdôrazní jeho striedmy vzhľad. Povrchová úprava krycieho rámčeka dáva vyznieť jemnej štruktúre textúry.

  Mosadz - zlatistá úprava povrchu tlačidiel priťahuje pohľady. Oslňujúci lesk drahých kovov dáva tlačidlám exkluzivitu. Zlato bolo vždy symbolom čistoty a pre Lithoss to znamená čistú líniu v rovnováhe s prostredím.

  LITHOSS
 • Domintell Lithoss

  Nikel, Chróm 

 • Viac...

  Domintell Lithoss - Nikel, Chróm

  Nikel - tento vysoko leštený povrch je pútačom v interiéri. Má vzhľad leštenej ocele a iskrí ako diamant.

  Chróm - verzia je veľmi zvláštna a pozoruhodná. Biely leštený chróm je lesklý kov, ktorý odráža všetko vo svojom okolí, rovnako ako zrkadlo.

  LITHOSS
 • Domintell Lithoss

  Grafit, Brondz 

 • Viac...

  Domintell Lithoss - Grafit, Brondz

  Grafit - moderná atmosféra čierneho grafitu má nezastupiteľné miesto v Lithoss dizajne. Povrchová úprava pripomínajúca jemnú sadzu prepožičiava interiéru zaujímavý kontrast a elegantný vzhľad.

  Brondz - brondz je jedným z prvých materiálov používaných človekom a tak nemôže chýbať ani na povrchoch tlačidiel Lithossu. Spôsob, akým sa brondz spracováva, dáva  každému kusu výrobku jedinečný farebný odtieň. Nejde o rozdiely, ale o ich jedinečnosť.

  LITHOSS
 • Domintell Lithoss

  RALL plast 

 • Viac...

  Domintell Lithoss - RALL

  RALL 9010 ma jemný biely povrch, ktorý robí tlačidlá priam neviditeľnými. Zapustené do sadrokartónovej priečky sa stávajú perfektnou súčasťou celku. Lithoss tiež umožňuje vybrať si farbu povrchov zo vzorkovníka RAL. Či už budete chcieť tlačidlá zosúladiť s farbou steny alebo vytvoriť silný kontrast s ňou, možnosti sú nekonečné.

  K dispozícii v štandardnej, textúrovanej alebo "soft touch" úprave.

  LITHOSS
 • Domintell Lithoss

  IMMIX 

 • Viac...

  Domintell Clasic - IMagine and MIX

  Namiešajte si vlastnú kombináciu farieb a materiálov a vytvorte si tak originálne tlačidlá. Vyberte si farbu tlačidiel, krycích rámčekov a vonkajšieho rámčeka. Zaujímavé kombinácie sú napr. biela a chróm alebo grafitovo čierna so zlatou.

  LITHOSS

Lithoss estetika

Štvorec ako základný element Štvorec má pre belgických dizajnérov Lithoss osobité postavenie, z ktorého vychádzajú pri návrhoch svojich tlačidiel. Ich dizajny sú čisté, triezve a jednoduché, ale zároveň sú v dokonalej harmónii s interiérom. Tradičné materiály ako nerez, nikel, mosadz, chróm, grafit či bronz dodávajú tlačidlám osobitý štýl a eleganciu. V ponuke sú aj plastové tlačidlá - v celej farebnej škále RAL. Estetické vlastnosti tlačidiel podčiarkuje LED podsvietenie v 8 rôznych farbách.

 

Lithoss patrí k vysokokvalitným výrobkom - ich exkluzivita ide ruka v ruke s precíznosťou výroby. Všetky úpravy povrchov tlačidiel sú ukončené ručne a tak je každý kus jedinečným originálom.

 

Domintell prispôsobil svoju elektroniku tlačidlám Lithoss a tak sa stali plne kompatibilné so systémom Domintell.

Symboly a popisy

Definujte úlohy "Zosobnite" si svoje Lithoss tlačidlá - popisné texty a symboly môžu byť vytlačené na tlačidlách alebo krycích rámčekoch. Symboly sú tlačené špeciálnym jemným procesom vo všetkých farbách. Napríklad na čierne grafitové tlačidlá  môžete umiestniť strieborné symboly a texty.

IMMIX

IMagine and MIX Namixujte si rôzne farebné kombinácie tlačidiel a krycích rámčekov a oživte tak váš interiér. Inšpirujte sa príkladmi:

Biela a chróm - vysoko lešťené chrómové tlačidlá na bielom podklade krycích rámčekov, vytvárajú zaujímavý moderný vzhľad.

Čierna a zlatá - sadzovo čierne tlačidlá dokonale kontrastujú so štruktúrovanou žiarivou mosadzou krycích rámčekov. Zaujímavá a elegantná je tiež opačná kombinácia materiálov.

Modulárnosť

Dbajúc prísne na estetické hľadisko všetkých výrobkov, Lithoss nezabúda ani na prvoradú úlohu a to funkčnosť tlačidiel. Lithoss je ako chameleón, prispôsobí sa rôznym interiérom a požiadavkám užívateľa. V širokej škále modulov nájdete jednotlačidlá, dvoj-, troj- či štvortlačidlá, ďalej ich rôzne zdvojené kombinácie na jednom krycom rámčeku, či kombinácie s elektrickými zásuvkami a inými doplnkami. Všetky tlačidlá a rámčeky možno namixovať z rôznych kombinácií materiálov, možno k nim pridať symboly či popisy a ich krásu podčiarknuť farebným LED podsvietením.

 

A to všetko integrované do Domintell systému, spájajúc tak vymoženosti inteligentného systému s eleganciou dizajnu. Skrátka nevyčerpateľný potenciál v perfektnej forme.

Medená novinka

Pripravujeme ... "pripravujeme.