DOMINTELL + NIKO.
 

Dvaja belgickí výrobcovia = kvalita, spoľahlivosť, obľúbenosť...

 

Niko INTENSE a PURE dizajn.

  Domintell NIKO W

  Tlačidlá - biela

 • Viac...

  Domintell NIKO - biela

  Domitell programovateľné 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá v NIKO rámčeku s podsvietením vo farbe biela. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Domintell NIKO W
 • Domintell NIKO LG

  Tlačidlá - strieborná

 • Viac...

  Domintell NIKO - strieborná

  Domitell programovateľné 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá v NIKO rámčeku s podsvietením vo farbe strieborná. Tlačidlá slúžia na ovládanie zariadení v dome - napr. svetiel, žalúzií, brán, odsávačov či elektrických rebríkov. Farba podsvietenia červená znamená "zapnutý", modrá "vypnutý". Tlačidlám je možné priradiť funckiu krátkeho a dlhého stlačenia (napr. krátke vytiahni žalúzie, dlhé natoč lamely žalúzií).

  Domintell NIKO LG
 • Domintell NIKO IR

  IR prijímač           

 • Viac...

  Domintell NIKO - IR prijímač

  Domintell IR prijímač v NIKO rámčeku, vo farbách biela alebo strieborná. Vhodne dopĺňa programovateľné tlačidlá Domintell v dizajne NIKO.

  Domintell NIKO IR
 • Domintell NIKO PIR

  Detektor pohybu

 • Viac...

  Domintell NIKO - detektor pohybu

  Domintell interiérový detektor pohybu v NIKO rámčeku, vo farbách biela alebo strieborná. Vhodne dopĺňa programovateľné tlačidlá Domintell v dizajne NIKO.

  Domintell NIKO PIR
 • NIKO tlačidlá

  Mechanické tlačidlá

 • Viac...

  NIKO mechanické tlačidlá

  Domintell programovateľné tlačidlá a snímače v dizajne NIKO INTENSE alebo PURE môžu byť v interiéri vkusne kombinované s mechanickými tlačidlami NIKO, s možnosťou podsvietenia tlačidiel s indikáciou stavu (zapnutý/vypnutý = zmena farby LED). Na priame pripojenie mechanických tlačidiel slúžia elektronické moduly DNKPB.

  Domintell vstupné moduly tlačidiel

Domintell línia NIKO

 

Čisté línie bielej a striebornej Domintell programovateľné tlačidlá boli prispôsobené obľúbeným NIKO rámčekom v dizajne Intense a Pure. Čisté línie bielej a striebornej dajú vyniknúť farebne podsvieteným tlačidlám. Programovateľné tlačidlá možno kombinovať s NIKO rámčekami rôznych materiálov i farieb a docieliť tak jedinečné dizajny. Tlačidlá majú všetky funkcie Domintell tlačidiel, vrátane možnosti priradiť im dve rôzne funkcie v závislosti na dĺžke stlačenia (krátke a dlhé stlačenie) alebo ich naprogramovať na jedno, dve, tri a viac stlačení.

Aj NIKO tlačidlá môžu "byť Domintell"

Vstupné moduly tlačidiel Domintell dom možno ovládať aj mechanickými tlačidlami NIKO, ktoré sa priamo prepoja so systémom digitálnymi vstupmi. Investor má tak na výber celú škálu obľúbených tlačidiel NIKO, ktoré môžu byť podsvietené LED-kami. Podsvietenie je nielen peknou dekoráciou interiéru, ale plní aj funkciu zobrazenia stavu zariadenia - zmena farby podsvietenia indikuje stav "zapnutý/vypnutý".

Snímače v NIKO dizajne

Domintell interiérové snímače - IR prijímač a detektor pohybu - vhodne dopĺňajú programovateľné tlačidlá v NIKO dizajne. V ponuke vo farbách biela a strieborná.