Displeje, tlačidlá, ovládače...
 

Široká škála dizajnov tlačidiel a ovládačov dáva voľnú ruku investorom i architektom.

 

Dizajny, ktoré sa len tak nevidia. Určite si vyberiete...

  BELGICKO

 • Viac...

  Belgická výroba

  Výrobca systému Domitell ponúka niekoľko vlastných dizajnových rád ovládačov a rámčekov - dizajn DOMINTELL Classic v troch farebných prevedeniach, jednoduchší dizajn ECO line a efektný sklenený dizajn RAINBOW. Všetky tlačidlá majú LED podsvietenie, ktoré slúži na indikáciu stavu (napr. zapnutý/ vypnutý) i ako dekoračné podsvietenie.

  DOMINTELL
 • TALIANSKO

   

 • Viac...

  Talianská výroba

  Domintel prispôsobil svoje tlačidlá aj úspešným dizajnom rámčekov z radov BTicino - najobľúbenejší AXOLUTE v hliníku, plaste a mnohých iných materiáloch, staršia ale nemenej obľúbená rada LIGHT TECH v kvalitnom hliníku či hranatý CUBE dizajn Domintell tlačidiel v AXOLUTE rámčekoch. V tlačidlách sa tak snúbi belgická kvalita tlačidiel s talianskou eleganciu rámčekov.

  BTICINO
 • BELGICKO

   

       

 • Viac...

  Belgická výroba

  NIKO a LITHOSS sú dvaja známy belgický výrobcovia tlačidiel, ktorým Domintell prispôsobil svoju elektroniku, aby boli ich tlačidlá boli plne kompatibilné s Domintell systémom. V ponuke sú u nás veľmi obľúbené tlačidlá NIKO Intens a Pure range v bielej a striebornej farbe. Náročnejších zaujmú elegantné tlačidlá LITHOSS s LED podsvietením, s veľkým množstvom variácií kvalitných materiálov a farieb.

  NIKO        LITHOSS

 • TALIANSKO

   

 • Viac...

  Talianská výroba

  V Domintell dome nájdu svoje miesto aj GEWISS Chorus tlačidlá talianskeho výrobcu - vo verzii s oblými a hranatými rámčekami, v širokej škále farieb a prírodných materiálov, od lacnejších až po tie luxusné. 

  GEWISS
 • RAKÚSKO

   

 • Viac...

  Rakúska ručná výroba

  Domintell tlačidlá v luxusných rámčekoch DIAMETRALL - každý kus je originál ! Vyrobené sú zo vzácnych materiálov - plátov pravého zlata, bieleho hliníka, lístkov stromov, karbónových vlákien či ligotavých Swarovski kryštálov. Naozajstný luxus pre fajnšmekrov !

  DIAMETRALL

Dotyková obrazovka

Dotyková farebná obrazovka slúžiaca na ovládanie celého domu Dotyková obrazovka slúži ako centrálny displej na ovládanie celého domu. Možno sa v nej pohybovať po podlažiach a miestnostiach v rámci vytvorenej štruktúry domu. Takto možno nielen ovládať dom z pohodlia obývačky ale zároveň mať aj prehľad o všetkom, čo s v dome deje (zmena stavu sa prejaví zmenou príslušnej ikony i textu). Dotyková obrazovka disponuje aj snímačom teploty, IR prijímačom a vstupom pre mikroSD kartu. Možno sa ňou pripojiť k internetu, prehliadať si zábery z kamier či použiť ju ako videovrátnik.

 

Dotykovka
(jpg)
Videovrátnik
(jpg)

Pikošky

Programovateľné tlačidlá  Základnú zostavu Domintell ovládačov tvoria programovateľné 1-, 2-, 4- a 6-tlačidlá v rôznych dizajnoch. Podsvietené tlačidlá indikujú zmenu stavu zmenou farby LED podsvietenia. Intenzitu podsvietenia možno softvérovo podmieniť (napr. v noci bude podsvietenie zapnuté len na 45%, aby nerušilo spiacich).

Nepopierateľnou výhodou je možnosť tlačidlá kedykoľvek preprogramovať a ovládať nimi iné zariadenia podľa zmenených potrieb užívateľov (napr. dnes slúži izba deťom, o pár rokov starým rodičom).

Ľubovoľné mechanické tlačidlá S Domintellom máte jedinečnú možnosť používať na ovládanie domu mechanické tlačidlá ľubovoľných výrobcov. Mechanické tlačidlá je možno použiť ako lacnejšiu verziu do technických miestností, garáží, pivníc alebo v peknom dizajne hoc aj do celého domu. Tlačidlá sa potom pripoja k Domintell systému cez digitálne vstupy, ktoré je možné skryť buď do montážnej krabice tlačidiel alebo do rozvádzača.

Diaľkové ovládače Pohodlné ovládanie diaľkovými ovládačmi je pre Domintell samozrejmosťou. V dizajne Domintell sú v hliníkovej alebo mini plastovej verzii. K systému možno pripojiť aj programovateľné Logitech ovládače a ovládať nimi celý dom i audiovizuálnu techniku.

Dotykové displeje

LCD farebné dotykové displeje patria k obľúbeným Domintell ovládačom. Slúžia na ovládanie osvetlenia (vrátane stmievania a DMX), žalúzií, brán... ale majú aj teplotné menu a je možné nimi ovládať multiaudio. Dotykové displeje možno naprogramovať ako 1-, 2-, 4- alebo 6-tlačidlo, pričom texty a obrázky/ ikony sú editovateľné. Zmena stavu sa následne prejaví zmenou ikony i textu (napr. rozsvietené / zhasnuté). Obrazovku chránia šetriče obrazoviek umožňujúce vkladať ľubovoľné obrázky (prednastavené sú hodiny s aktuálnym časom).