Existuje mnoho systémov, ale len jeden je DOMINTELL.
 

Komplexný hardvér, unikátny softvér a široká paleta ovládačov.

 

Prečo práve DOMINTELL?

  Dizajn

  Určite si vyberiete z rôznych dizajnov, farieb, materiálov...

 • Viac...

  Široká škála dizajnov

  Výrobca systému Domintell okrem vlastného dizajnu vyrába aj elektroniku ovládačov (vypínačov), ktoré sú konštrukčne prispôsobené tak, aby sa dali inštalovať aj do rámčekov iných výrobcov. Ide o renomovaných výrobcov dizajnových vypínačov ako sú napríklad BTicino, Lithoss, Gewiss, Diametral, Niko a pod. Otvárajú sa tak neprieberné možnosti tvarov, farieb a materiálov, a tak určite nájdete dizajn, ktorý Vám bude po všetkých stránkach vyhovovať.

  Dizajny ovládačov
 • Komplexnosť

  Máme všetko potrebné - nemusíme "experimentovať"

 • Viac...

  Komplexnosť systému

  Výrobca Domintellu prostredníctvom nás na trh dodáva širokú škálu hardvéru. Disponujeme hardvérom ktorý rieši všetky potreby či už ide o menší bungalow, alebo luxusnú rezidenciu. Komplexnosť hardvéru umožňuje ovládanie vykurovania či chladenia, ovládanie akéhokoľvek typu osvetlenia, žalúzií, rôznych technológií. To všetko vlastným plne kompatibilným hardvérom bez nutnosti hľadania náhrad na trhu. Nie všetky systémy na našom trhu sa môžu týmto pochváliť, a tak často aby splnili požiadavky klienta, siahajú ku komponentom iných výrobcov a trápia sa s kompatibilitou a funkčnosťou.

  Hardvér Domintell
 • Spoľahlivosť

  Belgický výrobca s dlhoročnými skúsenosťami.

 • Viac...

  Spoľahlivosť

  Výrobcom systému Domintell je belgický výrobca Trump Electronics S.A. s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby elektroniky. Výrobca disponuje skúseným personálom a najmodernejšími výrobnými linkami, čo jezárukou kvality a spoľahlivosti vyrábaných komponentov inteligentného systému. Vývoj a testovanie samotného Domintell systému pred jeho uvedením na trh trval 9 rokov a v súčastnosti je úspešne distribuovaný do cca 50-tich krajín sveta.

  O systéme Domintell
 • Variabilita

  Zmeny jednoduchým preprogramovaním domu

 • Viac...

  Variabilita

  Variabilita systému Domintell je naozaj dokonalá - všetky ovládače sú multifunkčné a teda je možné kedykoľvek softvérovo zmeniť, čo majú ovládať. Dnes zapnú svetlo, zajtra vytiahnu žalúziu či bránu a pozajtra zmenia stav vykurovacieho režimu. Všetko podľa meniacich sa potrieb užívateľa.

  Softvérovo je možné zmeniť nielen funkciu tlačidiel, ale napríklad aj funkciu rôznych automatických režimov, podmienok za ktorých sa má čo to udiať,  či jednoduchým doprogramovaním rozšíriť systém o ďalšie zariadenia, ktoré v dome pribudli.

 • Softvér

  Komplexné a jednoduché programovanie zároveň.

 • Viac...

  Unikátny softvér

  Prepracovaný Domintell softvér (v slovenčine) poskytuje príjemné programovacie prostredie s možnosťou jednoducho a prehľadne nastaviť všetky parametre inteligentného domu. Softvér v cene riadiacej jednotky je k dispozícii pre počítačovo zdatnejších zákazníkov.

  * ľubovoľný počet skupín výstupov a scén * ľubovoľný počet vykurovacích okruhov, režimov a teplotných zmien * podmienenie vykonania akcií ľubovoľným počtom podmienok * tvorba premenných a ich zadávanie do podmienok * podsvietenie tlačidiel a dotykových displejov * naprogramovanie tlačidiel na X stlačení * ovládanie výstupov nielen vstupmi, ale aj inými výstupmi *

  Softvér

Garancia funkčnosti

  Inteligentný systém Domintell je kvalitným systémom vyrábaným v Belgicku v kolíske inteligentných systémov. Výrobca má viac než 30 ročné skúsenosti v oblasti vývoja a výroby elektroniky čo zaručuje kvalitu a spoľahlivosť.   Systém Domintell patrí k špičkovým inteligentným systémom, kvalitou a svojimi možnosťami je porovnateľný s najdrahšími IQ systémami avšak cenovo je omnoho prijateľnejší. Komplexnosť jeho hardvéru zaručuje rôznorodé riešenia, bez nutnosti pripájania komponentov od iných výrobcov. Predchádza tým možným problémom s ich kompatibilitou. Spoľahlivosť a obľúbenosť systému Domintell potvrdzuje aj jeho 10-ročná distribúcia do cca 50-tich krajín sveta.

  Širokú škálu hardvéru dopĺňa unikátny softvér, s takmer neobmedzenými možnosťami. Užívateľsky intuitívne programovacie prostredie je k dispozícii aj v slovenskom jazyku a mierne počítačovo zdatní užívatelia si vedia v ňom mnoho vecí nastaviť aj sami.

  Systém možno okrem použitia diaľkových ovládačov, mobilov či tabletov ovládať aj tlačidlami a displejmi, ktorým možno kedykoľvek priradiť ľubovoľné funckie ovládania.

  Týmto aj do budúcna ponúkajú užívateľovi plnú variabilitu čo do zmien priradených funkcií - dnes tlačidlom ovládame svetlo, zajtra ním môžeme ovládať žalúziu či bránu, vykurovacie režimy, rôzne scény...atď. Rôzne tvary, farby a materiály dávajú dizajnérom voľnú ruku vo výbere, ba čo viac - systém možno ovládať tiež mechanickými tlačidlami ľubovoľných výrobcov, čím sa stáva výber ovládacích prvkov takmer neobmedzený.