Môžete sa na nás spoľahnúť.
 

Vyberte si nie len kvalitný systém, ale aj kvalitného, spoľahlivého a korektného dodávateľ.

 

Prečo práve od nás?

  Máme skúsenosti

  Na trhu elektro pôsobíme už 25 rokov

 • Viac...

  Máme bohaté kúsenosti

  Na trhu s elektromontážami pôsobíme už 25 rokov, pričom výlučne inteligentným systémom sa venujeme takmer desaťročie. Domitell systém navrhujú, projektujú a inštalujú priamo zástupcovia našej firmy, alebo sú inštalácie realizované prostredníctvom našich vyškolených partnerov.  Kedže partnerom poskytujeme vždy plnú podporu, každému zákazníkovi vieme zabezpečiť, že bude mať nainštalovaný inteligentný systém podľa našich najlepších vedomostí a dlhoročných skúseností.

 • Výhodná cena

  Výhodný pomer ceny a kvality systému.

 • Viac...

  Výhodná cena za vysokú kvalitu

  Naša firma je výhradným dovozcom a partnerom výrobcu inteligentného systému Domintell. Na rozdiel od iných systémov na trhu, nepredávame komponenty cez veľkosklady, ale sa k zákazníkom dostávajú priamo od nás. Takto sme schopní ponúknuť špičkový systém v priaznivej cene, ktorá nie je zbytočne nabaľovaná cestou od nás k zákazníkom. 

 • Zrozumiteľné ponuky

  Naše ponuky sú zrozumiteľné každému.

 • Viac...

  Zrozumiteľné ponuky

  Naše ponuky inteligentného systému Domintell sú zrozumiteľné pre každého. Ponuky obsahujú ceny za jednotlivé jasne popísané položky a komponenty, ktoré sa neskrývajú za nič nehovoriace a nezrozumiteľné produktové kódy. K ponuke zákazníkom zvyčajne prikladáme aj popis ovládaných okruhov s ich počtami a funkciami tak, aby mal zákazník predstavu, čo za dannú cenu "bude v dome ovládané".

 • Žiadne doplatky

  Neúčtujeme nič dodatočne a navyše.

 • Viac...

  Žiadne dodatočné doplatky

  Našim zákazníkom neúčtujeme žiadne dodatočné skryté poplatky. Všetky ceny sú jasné a konečné vo fáze uzatvorenia zmluvy, ktorá je viazaná na vzájomne odsúhlasenú ponuku systému.

 • Sme korektní

  Dodržujeme všetky dohody a termíny.

 • Viac...

  Sme korektní

  K našim zákazníkom sa správame korektne - všetky vzájomné dohody a termíny dodržiavame. Z toho dôvodu vždy vopred zákazníkom upresníme čas, ktorý bude potrebný na tú ktorú fázu realizácie a nesľubujeme niečo, čo nie je reálne splniť.

Garancia spokojnosti

   Od návrhu, cez projekty, či počas samotnej inštalácie sa správame k našim zákazníkom korektne. Vzájomne dohody berieme vážne a časové termíny dodržiavame.     Ako výhradný dovozca systému Domintell máme všetky informácie a riešenia systému "z prvej ruky". Máme bohaté desaťročné skúsenosti s inštaláciami inteligentných systémov po celom Slovensku, od malých učelných inštalácií až po veľké komfortné vily. Systém dodávame od výrobcu priamo zákazníkom a tak ceny za komponenty sa zbytočne nenabaľujú províziami veľkoskladov.

 

   Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, snažíme sa vyhovieť jeho potrebám a požiadavkám. Všetky naše výstupy sú jasné a zrozumiteľné, nič nezahmlievame "všeobecnými pojmami" či produktovými kódmi. Ponuky Domintell pripravujeme zodpovedne a naši zákazníci si môžu byť istí, že zostava bude zodpovedať ich predloženým požiadavkám a nebudeme dodatočne účtovať skryté položky. Predajom komponentov naše služby nekončia. O našich zákazníkov sa osobne staráme od návrhu systému, cez vypracovanie projektu, výrobu rozvádzačov, montáž rozvodov až po oživenie a naprogramovanie celého systému.


Spokojný zákazník je pre nás na prvom mieste.