Balíček výhod Domintellu.
 

Užívateľovi inteligentného domu sa žije pohodlnejšie a komfortnejšie .

 

V predstihu pred klasikou.

  Jedným systémom

  Jednoduchá obsluha len jedným systémom.

 • Viac...

  Jedným systémom

  Mnoho technológií v dome môžete ovládať jedným systémom a cez jedno rozhranie (cez počítač, cez mobil a pod.). Obsluha celého domu sa tak zjednoduší a sprehľadní.

  Jednotlivé technológie zároveň možno navzájom prepojiť tak, aby "o sebe vedeli" a spolupracovali, čím sa stáva prevádzka domu efektívnejšia a úspory výraznejšie. 

 • Svetelné scény

  Rôzne scény na čítanie, sledovanie TV, prácu...

 • Viac...

  Svetelné scény

  Príjemnú večernú scénu vykúzli Domintell tlmeným osvetlením vybraných svietidiel v obývačke. Chcete pozerať TV ? Jedným kliknutím Domintell zatiahne žalúzie, zhasne stropné svetlo, nástenné svetlá stlmí na polovicu a zapne TV na obľúbenej stanici.

  Jednoduchým prekliknutím sa môžete prepnúť medzi rôznymi scénami vytvorenými zo svietidiel, žalúzií či multimediálnej techniky...

 • Automatické režimy

  Domintell dom urobí všetko za Vás.

 • Viac...

  Automatické režimy

  Žite pohodlnejšie s Domintellom. Vykurovanie, osvetlenie, žalúzie, zavlažovanie, bazénová technika ...to všetko pracuje samostatne podľa vopred určených režimov tak, aby Vás odbremenil a urobil Vám život príjemnejším.

  Systém za Vás pravidelne popolieva záhradku, prefiltruje vodu v bazéne, pozatvára okná keď začne pršať či žalúzie počas horúčav, zobudí vás obľúbenou stanicou z rádia... Po súmraku zatiahne žalúzie a rozsvieti svetlá v záhrade a na úsvite ich zas vypne...

 • Ovládananie na diaľku

  Kdekoľvek ste, máte svoj dom ako na dlani.

 • Viac...

  Ovládananie na diaľku

  Či už ste v práci, na služobnej ceste alebo dovolenke, Váš dom máte stále pod kontrolou. Cez počítač, tablet alebo mobil vždy viete, či je doma všetko v poriadku a zároveň môžete čokoľvek ovládať - otvoriť susedovi garážovú bránu, aby si mohol požičať kosačku, alebo pred príchodom z lyžovačky zapnúť saunu. 

 • Rastie s Vami

  Váš dom sa mení v súlade s Vašim životom.

 • Viac...

  Rastie s Vami

  Systém môžete neustále dopĺňať a rozširovať podľa Vašich potrieb či finančnej situácie. Miestnosť, ktorá dnes slúži deťom, môže o pár rokov ponúkať komfort a pohodlie starým rodičom podľa ich individuálnych potrieb. To všetko umožňuje flexibilný softvér. Rovnako vymeniť niektoré tlačidlo v miestnosti, alebo pridať úplne nové, nie je pre Domintell nič zložité.

  Aktuálne môžete tiež zmeniť akékoľvek funkcie priradené tomu ktorému tlačidlu na ovládači v závislosti na Vašich meniacich sa potrebách.

   

Cena verzus možnosti

Neobmedzene veľa možností a za dobrú cenu. Kúpou systému Domintell zaplatia naši zákazníci za porovnateľnú zostavu menej ako u dodávateľov iných systémov a získajú systém s bezkonkurenčným pomerom ceny a možností. Úspory, komfort a pohodlie - to sú prednosti, ktoré určite "za to stoja".

 

Cena za inteligentnú inštaláciu je o niečo vyššia ako za klasickú. Cenový rozdiel však netvorí len rozsiahlejšia kabeláž, ako sa často mylne domnievajú záujemci, ale predovšetkým množstvo ovládaných zariadení a najmä výber programovateľných ovládačov. Pri porovnávaní cien "klasika verzus inteligencia" je dôležité nezabudnúť prirátať k cene za "klasiku" aj cenu, ktorú zaplatíte za ovládanie samostatných technológií a koncových zariadení, ktoré pri IQ dome už nie sú potrebné. Stačí zakúpiť žalúzie, vykurovacie fólie, rekuperáciu ... bez akejkoľvek regulácie či ovládania.
Všetky technológie a zariadenia sú v ňom ovládané len jedným systémom - Domintellom.

V končenom dôsledku je porovnávanie cien za "klasiku" a inteligentný dom nerozumné - je to ako porovnávať 50-ročné auto s moderným Mercedesom. Za posledných 50 rokov doba pokročila, sú k dispozícii úplne iné materiály, technológie a tiež požiadavky na bezpečnosť a funckie. Niekto môže namietať, že mu "k spokojnosti postačia 4 kolesá, volant a sedadlo", ale väčšine ľudí to dnes už nestačí a chcú využívať výdobytky dnešnej doby prinášajúce komfort, úspory, bezpečie a pohodlie.

Spolupráca Euroline

Top riešenie a pritom lacné. Začiatkom roka 2013 naša spoločnosť započala spoluprácu so spoločnosťou EUROLINE SLOVAKIA s.r.o., ktorá je lídrom v oblasti katalógových projektov na Slovensku. Zákazníci Euroline si môžu objednať na ktoromkoľvek predajnom mieste Euroline namiesto projektu klasickej elektroinštalácie projekt inteligentnej inštalácie Domintell a to nielen v SR ale aj v ČR. Stavebníci týmto získajú projekt inteligentnej elektroinštalácie Domintell vo zvýhodnenej cene.

 

Je možné zostaviť rôzne verzie inštalácií – od ekonomicky úsporných cez štandardné až po tie luxusné. Všetko na základe požiadaviek investora. Zostavy použité v projektoch boli vyšpecifikované pre belgický systém Domintell na základe doterajších skúseností s inteligentnými inštaláciami a v nich obsiahnuté moduly patria medzi tie najpoužívanejšie. Následné úpravy projektov a ich rozšírenie o ďalšie okruhy, funkcie a ovládače sú možné po konzultácii s investorom. 

 

www Euroline
Slovakia

Čím sme iní

Systém Domintell má niekoľko špecifík, ktoré ho odlišujú od ostatných. Pre mnohých zákazníkov je veľmi dôležitý dizajn vypínačov. Domintell ponúka širokú škálu vlastných programovateľných tlačidiel i tlačidiel v neprebernom množstve materiálov a farieb rámčekov BTicino, Niko a ďalších. Zostavu ovládačov dopĺňajú elegantné Lithoss tlačidlá, luxusné Diametral a hravé Gewiss tlačidlá. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia akýchkoľvek iných mechanických tlačidiel, čím sa výber stáva neobmedzeným. Všetky tlačidlá sú univerzálne a možno nimi ovládať akékoľvek koncové zariadenie. Dôležitou súčasťou ponuky ovládačov sú LCD dotykové displeje a farebná dotyková obrazovka na ovládanie celého domu napríklad z pohodlia obývačky.

 

Nepochybnou prednosťou Domintellu je okrem komplexného a kvalitného hardvéru belgickej výroby, aj prepracovaný softvér. Menu v slovenčine, prístupný bežne PC zdatnému investorovi, užívateľsky príjemný s neobmedzenými možnosťami. 

 

Krásne dizajny + kvalitný hardvér + softvér bez obmedzení = tri silné piliere Domintellu.