Hardvér DOMINTELL.
 

Komplexná zostava modulov ponúkajúca neobmedzené možnosti ovládania domu.

 

Základné skupiny modulov.

  Ovládanie osvetlenia

  Klasické a úsporné žiarovky, LED, DALI...

 • Viac...

  Ovládanie osvetlenia

  Domitell dokáže spínať i stmievať ľubovoľné typy svietidiel, k čomu mu slúži celý rad rôznych modulov. V ponuke je niekoľko druhov stmievacích modulov (podľa typu a výkonu svietidla), moduly na ovládanie LED RGB osvetlenia (DMX ovládanie) či moduly pre svietidlá s protokolom DALI.

  E-katalóg
 • Spotrebiče, motory

  Zásuvky, žalúzie, brány, ventily, termopohony...

 • Viac...

  Spotrebiče, motory

  Okrem modulov na ovládanie elektrických zásuviek a rôznych spotrebičov má Domintell moduly na ovládanie rôznych motorov (jednofázových aj trojfázových) a pohonov zariadení ako sú brány, žalúzie, rolety, markízy, čerpadlá a podobne. Ďalšou skupinou sú moduly na ovládanie elektroventilov, či termopohonov.

  E-katalóg
 • Klíma, rekuperácia

  Klimatizácie, fancoily, konvektory...

 • Viac...

  Klíma, rekuperácia

  Samostatnú skupinu tvoria moduly na riadenie výkonov a režimov rekuperáciía vzduchotechniky. Modul pre klimatizačné jednotky, injektory, či podlahové konvektory dokáže meniť rýchlosť otáčania ventilátora v závislosti na teplote a zároveň otvára a zatvára ventily vykurovania/chladenia.

  E-katalóg
 • Komunikácia, grafika

  PC, tablet, mobil, RS232, KNX...

 • Viac...

  Komunikácia, grafika

  Do tejto skupiny patria klasické moduly na ovládanie a programovanie systému na diaľku cez počítač, tablet, mobil a to pripojením k LAN, cez internet, wifi alebo SMS-kami. Komunikačný modul na ovládanie celej inštalácie cez grafické rozhranie je dodávaný so samostatným nadstavbovým softvérom.

  Ďalšia skupina komunikačných modulov umožňuje prepojiť Domintell s externými systémami na rozhraní RS232, MODBUS,KNX či pripojiť
  ľubovoľné snímače s výstupom 0-10V.

  E-katalóg
 • Meranie spotreby

  Spotreba elektriny, vody, plynu...

 • Viac...

  Meranie spotreby

  Moduly umožňujú pripojenie pulzných meračov, ktoré môžu byť použité pre meranie rôznych médií vody a plynus možnosťou zobrazenia na dotykovej obrazovke vo forme grafuza zvolené obdobie.

  Patria sem aj jednofázové alebo trojfázové moduly na meranie spotreby elektrickej energie

  E-katalóg str.č. 26-28

Domintell hardvér

Produkty na všetko od jedného výrobcu = plná funkčnosť a kompatibilita.

Výrobca prostredníctvom nás na trh dodáva širokú škálu hardvéru. Disponujeme hardvérom, ktorý rieši všetky potreby, či už ide o menší bungalow, alebo luxusnú rezidenciu. Komplexnosť hardvéru umožňuje ovládanie vykurovania či chladenia, ovládanie akéhokoľvek typu osvetlenia, žalúzií, rôznych technológií. To všetko vlastným plne kompatibilným hardvérom bez nutnosti hľadania náhrad na trhu. Nie všetky systémy na našom trhu sa môžu týmto pochváliť, a tak často aby splnili požiadavky klienta, siahajú po komponentoch iných výrobcov a trápia sa s ich kompatibilitou a funkčnosťou.

SPOĽAHLIVOSŤ

Pripravujeme info...

KOMPLEXNOSŤ

Pripravujeme info...

Hardvér novinky

Modul na pripojenie 20-tich bežných tlačidiel - na DIN lištu.

Obľúbený modul DISM08, umožňujúci pripojenie 8-mich tlačidiel ľubovoľných výrobcov, je najnovšie doplnený o nový typ modulu DISM20.

Jeho prednosťou je možnosť pripojenia až 20 tlačidiel a praktická montáž do rozvádzača na DIN lištu.

 
 
 
Napájanie zbernice s vylepšenými zdrojmi napätia.

DALI02 a 03 sú najnovšou generáciou nízkonapäťových zdrojov pre napájanie zbernice BUS485. Sú hlavným zdrojom energie pre každú elektronickú jednotku Domintell.

Kým DALI02 bol vylepšený o inteligentné funkcie ako napríklad schopnosť informovať riadiacu jednotku o stave zbernice, DALI03 bol doplnený o indikačnú LED-ku, ktorá rôznou rýchlosťou blikania indikuje stav zaťaženia zdroja.

Riadiaca jednotka

Môže ovládať tisíce zariadení.

Katalógový list
(jpg)