Široká škála produktov a prepracovaný softvér.
 

Nájdete tu katalógové listy s technickými údajmi o jednotlivých moduloch, softvérový manuál, či rôzne riešenia systému z praxe.

 

Základná štruktúra DOMINTELL.

  Systémové moduly

  Spoľahlivá riadiaca jednotka i zbernica RS485.

 • Viac...

  Systémové moduly

  Domitell riadiaca jednotka je jediným modulom v systéme, ktorý sa programuje. Dokáže riadiť niekoľko tisíc zariadení.

  Domintell používa jedinú vysokorýchlostnú zbernicu RS485 s možnosťou ľubovoľného zapojenia všetkých prvkov (paralelne, do hviezdice, strom). Všetky moduly sú zo zbernice napájané nízkonapäťovým zdrojom.

  E-katalóg
 • Moduly v rozvádzači

  Moduly na ovládanie ľubovoľných zariadení.

 • Viac...

  Moduly v rozvádzači

  V rozvádzači sú okrem systémových modulov umiestnené všetky moduly na ovládanie rôznych koncových spotrebičov (osvetlenie, zásuvky...), motorov či ventilov zariadení (vykurovanie, konvektory, žalúzie, brány, čerpadlá...), technológií (rekuperácie, klimatizácie, tepelné čerpadlá a pod.), moduly na pripojenie externých senzorov či meracie moduly (spotreby energie, vody...). 

  E-katalóg
 • Moduly v interiéri

  Tlačidlá, LCD displeje, dotyková obrazovka, senzory ...

 • Viac...

  Moduly v interiéri

  Domintell ponúka širokú škálu dizajnov ovládačov a tlačidiel od najlacnejších riešení (akékoľvek mechanické tlačidlá) až po tie komfortnejšie (programovateľné tlačidlá v rôznych farbách a materiáloch, LCD displeje, dotykové obrazovky). Samozrejmosťou sú aj diaľkové ovládače v hliníkovom prevedení a plastovom mini.

  V interiéri a exteriéri domu sú umiestnené aj mnohé snímače teplôt, rosných bodov, dažďa, vetra či intenzity slnečného jasu.

  E-katalóg
 • Ovládanie na diaľku

  Odkiaľkoľvek zo sveta máte svoj dom ako na dlani.

 • Viac...

  Ovládanie na diaľku

  Všetky zariadenia v dome je možné ovládať aj mobilným telefónom, prostredníctvom počítača, tabletu či cez internet. Jednoduchým kliknutím na ikonu môžete priamo ovládať čokoľvek v dome priamo z plochy monitora a zároveň mať prehľad o všetkom, čo sa v ňom deje.

  Aplikácia domRemote je vyvinutá na ovládanie Domintell inštalácií cez mobily a tablety s OP Android. Apple iDomintell zas umožňuje bezpečne riadiť Domintell dom cez rôzne iPhone, iPad a iPod Touche zariadenia.

  E-katalóg
 • Softvérové možnosti

  Prepracovaný softvér s user friendly prostredím.

 • Viac...

  Softvérové možnosti

  Prepracovaný softvér poskytuje príjemné programovacie prostredie (aj v slovenskom jazyku) s možnosťou jednoducho a prehľadne nastaviť všetky parametre inteligentného domu Domintell. Umožňuje vytváranie ľubovoľného počtu skupín výstupov, scén, vykurovacích okruhov, teplotných režimov, podmienok a premenných...

  Softvér v cene riadiacej jednotky je k dispozícii pre počítačovo zdatnejších zákazníkov.

  Domintell 2 manuál

Domintell produkty

KVALITA

Všetok hardvér systému Domintell je vyrábaný na najmodernejších linkách s použitím najkvalitnejších elektronických súčiastok. Produkty sú počas výroby podrobené dôkladnym kontrolám a záverečnému testovaniu pred expedíciou.

KOMPLEXNOSŤ

Belgický výrobca modulov Domintell disponuje schopným tímom odborníkov, ktorí neustále vyvíjajú systém a snažia sa obsiahnúť všetky požiadavky trhu. Pýtajú sa na požiadavky, a tak prostredníctvom nás načúvajú zákazníkom. Neustále vyvíjajú nové moduly a rozširujú tak možnosti automatizácie.

SPOĽAHLIVOSŤ

Práve seriózny a zodpovedný prístup výrobcu, ako aj korektný prístup nás - distribútorov si postupne získava dôveru investorov. Preto sa nemožno čudovať, že systém prudko "rastie" a toho času môžete vidieť inteligentné domy Domintell už v takmer 50-tich krajinách sveta čo svedčí o jeho obľúbenosti a spoľahlivosti.