Kamery

Kamery IQ systémy

Kamery a ich systémy

kdekoľvek ste, máte kontrolu nad tým, čo sa doma deje…

Váš domov môžete mať pod kontrolou, kdekoľvek sa práve nachádzate. Kamery vám umožnia online nahliadnuť do vášho domu alebo jeho okolia a vidieť tak, čo sa tam práve deje. Rovnako si môžete spätne prezrieť uložené záznamy a to z počítača alebo mobilnej aplikácie. Inštalácia kamier do interiéru či exteriéru tak zvyšuje bezpečnosť a ochranu vášho majetku.

Kamerové systémy možno prepojiť aj s inteligentnými systémami a prezerať si obraz naživo priamo z aplikácie smart home (mobil, tablet, počítač) alebo na dotykovej obrazovke Domintell.

 

Naša firma má bohaté skúsenosti s realizáciami kamerových systémov v smart home. Ponúkame svojim zákazníkom odbornú inštaláciu profesionálnych kamerových systémov značiek  Axis, Hikvision a Dahua.

Axis kamery

Priekopníkom v digitálnych kamerových systémoch sa stala švédska spoločnosť Axis. S IP kamerami Axis je profesionálne video-sledovanie domu či budovy jednoduché. Výstražné upozornenia v reálnom čase vás informujú o akejkoľvek podozrivej aktivite a možno ich prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim potrebám. S technológiou Axis Secure Remote Access môžete ovládať svoje kamery odkiaľkoľvek a prezerať a exportovať zaznamenané zábery s návratom o mesiac alebo viac. Softvér na správu videa AXIS Companion je navrhnutý a overený tak, aby dokonale zodpovedal produktom a funkciám spoločnosti Axis. Živý obraz i záznamy z IP kamier Axis je možné prepojiť so smart home.

Značka Axis ponúka širokú škálu kamier od fixných, panoramatických, polohovacích, kopulovitých až po termo kamery. Kamery patria k najkvalitnejším na trhu, najmä čo sa týka kvality rozlíšenia, ostrosti obrazu pri slabých svetelných podmienkach, IR prísvitu, nízkeho dátového toku, WDR technológie a pod.

 • Jednoduché a intuitívne sledovanie
 • Zabezpečený vzdialený prístup k videu
 • Mobilná aplikácia pre pohodlné používanie
 • Upozornenia
 • Flexibilná správa používateľov
Výhody Nevýhody
najpokročilejšie vlastnosti medzi IP kamerami vyššia cena 
produkuje najmenej dátových tokov  
štandard PoE  

 

Axis kamery IQ systémy
Axis kamery IQ systémy
Hikvision kamery IQ systémy
Hikvision kamery IQ systémy

Hikvision kamery

Požiadavky na zabezpečenie domu či budovy sa líšia. Z tohto dôvodu navrhuje a upravuje spoločnosť Hikvision sieťové kamery podľa rôznych potrieb – od všeobecného sledovacieho videa až po analýzu obsahu videa na báze algoritmov deep learning.

Hikvision sieťové kamery predstavujú ideálnu voľbu pretože vykresľujú vysoko kvalitný obraz v celej rade svetelných podmienok a poskytujú dáta, ktoré pomôžu robiť chytré rozhodnutia. Vďaka kompresii H.264|H.265 sa minimalizujú požiadavky na úložisko a šírku pásma. IP kamery je možné pripojiť cez WIFI. Videá a fotky sa ukladajú na microSD kartu alebo na domácu NAS, prípadne Cloud úložisko.  Na prezeranie a spravovanie záberov je k dispozícii mobilná aplikácia Hik-Connect (Android) alebo univerzálny bezpečnostný softvér iVMS-4200 (Windows).

 • Vysokokvalitný obraz aj pri slabom osvetlení
 • Efektívna technológia kompresie
 • WDR technológia (široký dynamický rozsah snímky)
 • Špičkový hardware
 • Najmodernejšie spracovanie obrazu
 • Super vysoká spoľahlivosť
Výhody Nevýhody
solídne parametre  
priaznivá cena  
široké portfólio kamier  

 

 

 

Dahua kamery

Za posledných 15 rokov pracovala Dahua na výskume výrobkov a navrhuje dizajn špičkových technologických zariadení.

Dahua ponúka širokú škálu kamier do interiéru i do „nehostinného“ exteriéru, ktorý je častejšie monitorovaným, no vyžaduje aj odolnejšie zariadenia. Kamery disponujú s Full HD rozlíšením, digitálnym zoomom, detekciou pohybu a v noci vidia až na vzdialenosť 30 metrov. Kamery je možné pripojiť na Wi-Fi alebo LAN káblom, čo je výhodou. Nastavenie zorného uhlu a kompletné ovládanie a nastavenie kamery zvládnete prostredníctvom aplikácie pre iOs a Android v slovenčine. Videá a fotky sa ukladajú na microSD kartu alebo na Cloud poskytovateľa, prípadne na domácu NAS, napr. od Synology. 

 • Cenovo prijateľné kamery
 • Solídny obraz
 • Do interiéru, exteriéru, antivandal kamery
 • WDR technológia
 • PoE štandard
Výhody Nevýhody
nižšia cena slabé výsledky pri zlých svetelných podmienkach
kvalitný WDR  
Dahua kamery IQ systémy

 

 

REALIZÁCIE * REALIZÁCIE * REALIZÁCIE

Kamery realizácia Martin
Kamery realizácia Žilina

REALIZÁCIE * REALIZÁCIE * REALIZÁCIE

Kamery realizácia Bratislava
Kamery realizácia Bystrica