Alarmy

Alarmy IQ systémy

Alarmy - elektronické zabezpečovacie systémy

ochrana domu pred neželanou návštevou...

Bezpečnostné systémy - alebo inak alarmy - sa starajú o to, aby ste si užívali život bez akýchkoľvek obáv. Váš dom bude chránení pred neželanou návštevou, požiarom, vytopením aj nebezpečnými únikmi plynov.  Budete mať istotu, že je u vás doma všetko v poriadku. Svoj alarm môžete ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Systémy smart home môžu efektívne spolupracovať s bezpečnostnými systémami a ponúknuť užívateľom ešte vyšší štandard bývania. Smart home dokáže komunikovať s alarmom a využívať od neho rôzne informácie. Napríklad či je dom zakódovaný, či sú zatvorené všetky okná, či detektory pohybu zaznamenali pohyb a ďalšie. Tieto informácie dokáže následne využiť pre fungovanie inteligentného domu. Po zakódovaní dom zhasne všetky svetlá, zatiahne žalúzie, vypne zásuvky a kúrenie prejde do úsporného režimu. Pri odkódovanom stave môžu zas detektory pohybu od alarmu rozsvecovať svetlá v smart home. Magnetické kontakty, ktoré v alarme chránia pred násilným vniknutím cez okná, môžu v odkódovanom stave regulovať kúrenie - ak sú okná otvorené, smart  home kúrenie vypne.

Naša firma má bohaté skúsenosti s realizáciami bezpečnostných systémov v smart home. Ponúkame svojim zákazníkom odbornú inštaláciu certifikovaných alarmov - značiek Paradox a Jablotron.

Certifikát Paradox
Certifikát Jablotron

Paradox zabezpečovací systém

Paradox systém pochádza z Kanady a v súčasnej dobe patrí k popredným firmám vo vývoji technológií v oblasti zabezpečovacích systémov. Zakladateľská firma sa zaoberá výrobou elektroniky na ochranu objektov proti vlámaniu. Stala sa svetoznámou svojím dôrazom na uplatňovanie najnovších poznatkov a technológií.

V súčasnej dobe spoločnosť ponúka kompletný sortiment produktov pre zabezpečenie malých objektov, ale i veľkých sídiel nadnárodných spoločností. V ponuke nájdeme všetko od jednoduchých senzorov a ústrední, až po technológie k zabezpečeniu rozsiahlych a veľkých systémov. Užívatelia môžu ovládať alarm a komunikovať  s ním aj pomocou mobilnej aplikácie pre operačný systém iOs a Android.

Systém Paradox sa vyznačuje predovšetkým:

  • vysokou ochranou pred zlodejmi
  • variabilnosťou systému
  • jednoduchosťou užívania
  • kvalitnou technickou a servisnou podporou

 

Výhody Nevýhody
farebné dotykové klávesnice
diaľkové ovládače
diaľkový ovládač slúži aj ako prístupová karta

 

Paradox alarm IQ systémy
Jablotron alarm IQ systémy

Jablotron zabezpečovací systém

Alarm Jablotron je produktom českej technologickej firmy s vlastným vývojom aj výrobou. Prináša moderné riešenia pre ochranu majetku, zdravia a bezpečia užívateľov. Vždy kladie dôraz na užívateľský komfort svojich produktov. Nové nápady rýchlo mení na fungujúce produkty.

Ovládanie alarmu Jablotron je skutočne jednoduché – bez problémov to zvládnete aj s rukami plnými nákupných tašiek. Jednoduchosť zaručujú tlačidlá v segmentoch, ktoré predstavujú jednotlivé časti domu. Ovládať alarm môžete 4 spôsobmi - cez klávesnicu, mobilnú aplikáciu, webové rozhranie a kľúčenku. Cez mobilnú aplikáciu MyJABLOTRON (pre operačný systém iOs a Android) vždy vidíte, či je vaša domácnosť v poriadku alebo tiež môžete alarm ovládať na diaľku. A v prípade, že by sa niečo dialo, aplikácia vás na to hneď upozorní.

 

  • moderné riešenia
  • široké portfólio produktov
  • od malých bytov až po rozsiahle budovy
  • 4 spôsoby ovládania
  • užívateľský komfort

 

Výhody Nevýhody
klávesnica so segmentami dotykový displej na ovládanie nie je k dispozícii
ovládanie aj cez kľúčenku
GSM ovládač a hlásič

REALIZÁCIE * REALIZÁCIE * REALIZÁCIE

Alarmy realizácia Poprad
Alarmy realizácia Fintice

REALIZÁCIE * REALIZÁCIE * REALIZÁCIE

Alarm realizácie Michalovce